Jump to content

exelzz

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About exelzz

 • Rank
  Civilian

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I looked at both modes and im not idiot and i know OW have other money... YEA .,.. my moneys are not there...
 2. Hello, I had an 50m in GD and now i have 127,150 ... I didnt bought anything can u tell me where are my moneys please ?
 3. Hello im from Czech Republic, and we are Czech Republic not Tsequiche or more names :) only for your info . If u want to translate something write me  :)

  I writed the text what u want  :)

 4. 1. Czech (Čeština) 2. TEXT #1 Infestation: The New Z je zdarma ke hraní, rozvinutá, odzkoušená a zakládaná na zpětné vazbě společnosti. Zkušenosti masivně otevřeného světa, střelba, hráč proti hráčovi, zkušenosti v odlišných hrách,módech a světech. Objevte tři oddělené herní módy v jedné hře a to zdarma. [h2] KRÁLOVSKÁ BITVA [/h2] Zůstaň poslední přeživší pro výhru. Začni s ničím, hledej si potravu a čisti si cestu k vítězství. Propracuj se nahoru v ELO tabulce a staň se nejlepším hráčem zde ! [h2] PŘEŽITÍ [/h2] Hledej, crafti a přežij v masivně otevřeném světě. Najdi si nejlepší místo na sbírání věcí s tvými přáteli ale opatrně, můžeš utíkat kolem zombie nebo dokonce nějakých druhých přeživších! Mód přežití je herní mód kde hraní a hledání jsou inspirovány starým Infestation, také s názvem The War Z. [h2] OTEVŘENÝ SVĚT [/h2] Zkušenosti tradičního PVP z hlediska The New Z. V otevřeném světě máte na výběr ke hraní z tradiční mapy nebo menších bitevních map. Hledání věcí je spíše tvořené více z PVP. Mimo tří odlišných a oddělených herních módů je The New Z rozvinutý na základě ohlasu společnosti a stálými aktualizacemi a změnami. Další co je na této hře, je ochrana vytvořená na zakázku s názvem "Fredaikis Anti-Cheat" . 3. TEXT #2 The New Z je zdarma ke hraní s více herními módy. Spusťte KRÁLOVSKOU BITVU a buďte poslední přeživší pro výhru. PŘEŽÍVEJTE s přáteli a sbírejte nalezené předměty ,ukládejte je a obchodujte. Jděte do boje v týmu v tomto masivním otevřeném světě. Tři odlišné a oddělené herní módy VŠE V JEDNÉ HŘE.
×
×
 • Create New...