BESTSMOKE

TÜRK TOPLULUĞU İÇİN ETKİNLİKLER BAŞLAMALI MI ?

7 posts in this topic

TÜRK TOPLULUĞU İÇİN ETKİNLİKLER BAŞLAMALI MI ?

Evet kandaşlarım. Başlıktanda anlayacağınız üzere Oyundaki çeşitli yayıncılar adminler modlar belirli Ülkeler için etkinlikler yapıp ödüller hediyeler veriyor biz neden bu konuda geride kalıyoruz demeden hemen lafa girmek istiyorum Sizce Bizde etkinlikler Olmalı mı Event serverlerinde sadece Türk oyuncularına özel Türkçe yayın ve etkinlik yapılmalı mı ? Yapılırsa ne gibi yararımız olur Eğlenir miyiz ?

Sizlerden soruları yanıtlamanızı istiyor ve en erken sürede elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

TR TOPLULUK MÜDÜRÜ & TR PARTNERİ

-70X1CFPS

• Thanks 2

mükemmel olur .hatta tüm Türk oyuncuların rahatlıkla girip çıktığı ,solo olarak oyundayken takılacağı bir DC bile kurulmalı.(varsa böyle bir  yer özür). en azıından 20 tane taylantlının yanında 2 tane Türk birbiriyle kapışmaz.

• Thanks 1

On 11/19/2018 at 6:04 PM, Gurusovana said:

mükemmel olur .hatta tüm Türk oyuncuların rahatlıkla girip çıktığı ,solo olarak oyundayken takılacağı bir DC bile kurulmalı.(varsa böyle bir  yer özür). en azıından 20 tane taylantlının yanında 2 tane Türk birbiriyle kapışmaz.

Aynen abi İnşallah bunu da yapacağız.

On 11/19/2018 at 6:42 PM, zhuysuzmelek said:

bence yapılmalı dahada eglenceli olur hiç yoktan anlıyacagımız bir dillde olur 

Aynen öyle kardeşim bunun için tüm çabam zaten.

22 hours ago, OLYMPOSS said:

I think of course, because the Turkish community has a certain place in the game

-DonQar

+1 we ready for all events.

5 hours ago, Shootertr said:

O iş zor bahadır ama imkansız değil, yaparsın zamana bırakırsın ilaç önemlidir. 

İmkansız diye birşey yoktur bunu biliyorum ve sizin desteğinizle başaracağız kardeşlerim.

1 hour ago, ChronCiess said:

Artık olmalı , zamanı geldi bence.

Yürü be kim tutar seni :D arkandayız..

Kralll :P Desteğiniz için teşekkür ederim.