Sign in to follow this  
Gurusovana

yardım ..

3 posts in this topic

oyunu kurduğum mail adresimi ve şifresini artık hatırlamıyorum .oyunu yıllardır karekter ismi ve şifre ile exe den açıyorum.steam yada maille giriş yapmıyorum yani.şimdi mail güncellemesi yapmam ve gc transferlerimi gerçekleştirmem lazım .kendi sitelerine mail attım ama hala bir sonuç yok .yardımcı olursanız sevinirim .saygılar 

• Thanks 1

2 hours ago, Gurusovana said:

oyunu kurduğum mail adresimi ve şifresini artık hatırlamıyorum .oyunu yıllardır karekter ismi ve şifre ile exe den açıyorum.steam yada maille giriş yapmıyorum yani.şimdi mail güncellemesi yapmam ve gc transferlerimi gerçekleştirmem lazım .kendi sitelerine mail attım ama hala bir sonuç yok .yardımcı olursanız sevinirim .saygılar 

Yardıma ihtiyacınız varsa desteğe bir bilet göndermekten çekinmeyin, en kısa zamanda gözden geçireceğiz.

Official support: https://playnewz.com/support.php

• Thanks 2

Selamlar @Gurusovana Her zaman bahsettiğim gibi yardımcı olacaklarına emin olabilirsin fakat seninde birazcık onlara yardımcı olman gerekiyor forum üzerinden pek bir destek sağlanamaz bu konun hakkında TICKET atarak kanıtlayıcı SSler ile sorununun çözüleceğine inanıyorum. İyi oyunlar.

• Thanks 3