BESTSMOKE

Official Partner
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by BESTSMOKE

 1. BESTSMOKE

  Feedback - Vehicle System

  Thanks for talking. All people is need a new system.
 2. TÜRK TOPLULUĞU İÇİN ETKİNLİKLER BAŞLAMALI MI ? Evet kandaşlarım. Başlıktanda anlayacağınız üzere Oyundaki çeşitli yayıncılar adminler modlar belirli Ülkeler için etkinlikler yapıp ödüller hediyeler veriyor biz neden bu konuda geride kalıyoruz demeden hemen lafa girmek istiyorum Sizce Bizde etkinlikler Olmalı mı Event serverlerinde sadece Türk oyuncularına özel Türkçe yayın ve etkinlik yapılmalı mı ? Yapılırsa ne gibi yararımız olur Eğlenir miyiz ? Sizlerden soruları yanıtlamanızı istiyor ve en erken sürede elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim. TR TOPLULUK MÜDÜRÜ & TR PARTNERİ -70X1CFPS
 3. BESTSMOKE

  TÜRK TOPLULUĞU İÇİN ETKİNLİKLER BAŞLAMALI MI ?

  Aynen abi İnşallah bunu da yapacağız. Aynen öyle kardeşim bunun için tüm çabam zaten. +1 we ready for all events. İmkansız diye birşey yoktur bunu biliyorum ve sizin desteğinizle başaracağız kardeşlerim. Kralll Desteğiniz için teşekkür ederim.
 4. BESTSMOKE

  FAC ERROR YARDIM LÜTFEN

  Merhaba @CaponTK Sorununu Ekran görüntüleriyle birlikte [email protected]'a mail atarak veya www.playnewz.com üzerinden ticket atarak işleminin hızlanmasını sağlayabilirsin iyi şanslar !
 5. BESTSMOKE

  Adam göz göre göre hile kullanıyor.

  Çeşitli kanıtlar sunularak Bir sonuca ulaşma şansın artar dostum. İyi şanslar !
 6. BESTSMOKE

  NEW WEEK NEW VIDEO ENJOY THE VIDEO !

  Maybe we need cocaine sir
 7. BESTSMOKE

  NEW WEEK NEW VIDEO ENJOY THE VIDEO !

  IM COMEBACK GENE
 8. BESTSMOKE

  YENİ SERİ KIZLAR TOXIC SIZLAR

 9. BESTSMOKE

  WICKEDBOY ~ Infestation NewZ # 18

  N1 TR PLAYER 😘
 10. BESTSMOKE

  Klan ile ilgili problem

  Merhaba WICKEDBOY. Yetkili kişiler birazdan seninle ilgilenecektir kısa süre içerisinde ne yapacağını söylerler FREDAIKIS FORUMU kullandığın içi teşekkürler. Saygılarımla TR TOPLULUK MÜDÜRÜ& TR PARTNER -TOXICFPS
 11. BESTSMOKE

  Weekend Event!

  autumn 2K18 !
 12. BESTSMOKE

  Türkçe Forum kısmı açıldı !

  Merhaba Türk oyuncular Kısa bi zaman sonrasında Türkçe forum kısmı eklendi. Bu heyecan verici artık bütün problem ve ihtiyaçları Bu kısımda özgürce paylaşabileceksiniz. Bu gerçekten İnanılmaz bir duygu ! Umarım Sizinde işinize yarar ve Problemlerinizi kısa süre içerisinde gidermenize yardımcı olur. Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim. Saygılarımla TR TOPLULUK MÜDÜRÜ (UPLOADBOOM) & TR ORTAĞI VE DESTEK ÜYESİ -70X1CFPS Sizce Türkçe Forum kısmının gelmesi nasıl oldu ? Ne gibi Sorunlarda işimize yarayabilir ? Alt kışıma yanıtlarsanız Türklerin de ihtiyaçları olduğunu anlayacaklardır !
 13. BESTSMOKE

  Türkçe Forum kısmı açıldı !

  Ben teşekkür ederim İnşallah daha çok konu üzerinde Topluluğumuza destek olurlar.
 14. BESTSMOKE

  another montage. lol

  heyyyy this is amazing x)
 15. THANKS SIR 😘 MAYBE @kazmightONFIRE IS LIKED a video
 16. BESTSMOKE

  yardım ..

  Selamlar @Gurusovana Her zaman bahsettiğim gibi yardımcı olacaklarına emin olabilirsin fakat seninde birazcık onlara yardımcı olman gerekiyor forum üzerinden pek bir destek sağlanamaz bu konun hakkında TICKET atarak kanıtlayıcı SSler ile sorununun çözüleceğine inanıyorum. İyi oyunlar.
 17. BESTSMOKE

  Türkçe Forum kısmı açıldı !

  Ustam yeni bir post oluştur TR KISMINDA
 18. BESTSMOKE

  Türkçe Forum kısmı açıldı !

  Teşekkürler +1lemeyi unutma !